Hakkımızda


1994 yılından bu yana Gaziantep ve çevresindeki illerde inşaat faaliyetlerine devam eden Orka İnşaat 2000 yılından itibaren markalaşmaya yönelmiş ve faaliyet alanlarını geliştirerek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

"Mutlu yuvalar kurar" sloganıyla yola çıkan şirketimiz, insanlara huzurla yaşayacakları modern binalar yapmaktan öte kamelyalar, süs havuzları, yeşil alan, çocuk oyun alanları ve çevre düzenlemeleriyle onların yaşayacakları mekanların sosyal boyutuna da önem vermektedir.

Hayalimiz ve isteğimiz yeryüzünde bir tek bile mutsuz insanin kalmaması, hedefimiz ise "mutlu yuvalar kurmak" adına her zaman elimizden gelenin en iyisini sunarak, her defasında bir öncekinin daha iyisini yapmaktır.

Saygılarımla      
Rıza KAYA 

 

 Vizyonumuz
Yaşam biçimleri kurmanın farklılığını, markalaşma olgusu ile kuvvetlendiren, müşterilerine memnuniyetin sınırsızlığını hissettiren bir firma olmak.
 
 Misyonumuz
Dünya standartlarında kalite ve hizmet anlayışını; saygın, güvenilir ve çevreye duyarlı kimlikle inşaat sektöründe, bulunduğu bölgede öncülük etmek.

 
 Stratejimiz
Hayata renk ve rahatlık katan, yaşam biçimlerini mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun fiyata sunarak, Gaziantep'te ilk olmak...
 
 Etkinliklerimiz
Orka inşaat olarak inşaat kalitesine ve insanların yaşayacakları alanların sosyal boyutuna verdiğimiz önemin yanında kültürel faaliyetlere verdiğimiz destekle sanatı ve sanatsal faaliyetleri desteklemeyi ve topluma bu yönde de bir hizmet vermeyi kendimize ilke edinerek bir borç biliyoruz.
 

 Nejat UYGUR
 02 Ekim 2006 Pazar günü Nejat UYGUR tiyatro ve söyleşi.